Batuudikeskus

Reeglid

BATUUDIKESKUS UP REEGLID KÜLASTAJATELE

 Ostes pääsme Batuudikeskusesse või olles sünnipäeva külaline, eeldame, et olete tutvunud ja nõustunud atraktsioonide kasutamise üldiste reeglitega.

Batuudikeskus ei teosta lapsevanemata või lapse eest vastutava isikuta Batuudikeskusesse tulnud laste üle järelevalvet. Üleriided ja jalanõud palume jätta garderoobi.

Batuudikeskuses on välisjalanõudes ja paljajalu viibimine keelatud. Keskuses viibimine vaid sokkides, sh ka lapsevanematel.

Palume kasutada Batuudikeskuse mänge ja muid vahendeid hoolikalt ning heaperemehelikult. Batuudikeskuse vara kahjustamisel või hävitamisel on õigus nõuda täies ulatuses hüvitamist.

Batuudikeskuse külastajal palume hoolikalt jälgida oma isiklikke asju (kott, mobiiltelefon, võtmed jne). Batuudikeskus ei vastuta külastaja isiklike asjade, sealhulgas väärisesemete kaotsimineku, varguse või kahjustumisega kaasnevate kahjude eest. Batuudikeskus ei vastuta garderoobi jäetud külastajate asjade eest. Vajadusel on võimalik kasutada hoiukappe.

Palume kõikidel Batuudikeskuse külastajatel suhtuda teistesse külastajatesse, sealhulgas oma mängukaaslastesse, viisakalt ja käituda vastavalt üldisele heale tavale ning headele kommetele.

Palume panna prügi selleks ettenähtud prügikasti.

Batuudikeskus ja meie töötajad ei vastuta külastajate võimalike õnnetusjuhtumite eest, väljaarvatud mänguvarustuse ja/või atraktsioonide riketest tulenenud juhtumite korral.

 

BATUUDIKESKUS UP ATRAKTSIOONIDE KASUTAMISE REEGLID

 Batuudikeskuse pilet annab õiguse kasutada kõiki atraktsioone ja trampliine, va tasulised mängud.

Hüppama minnes ära jäta asju (telefonid, võtmed jms) taskusse. Esemed võivad kahjustada batuuti või hüppajat ennast ning kaduda porolooni basseini.

Palume mitte minna batuudile joogi ja söögiga, eriti nätsuga.

Palume mitte tirida ja rippuda oranžide pehmenduste küljes.

Palume mitte hüpata mitmekesi korraga ühel batuudil ega hüpata võrkudesse või nende küljes rippuda.

Porolooni basseini ei tohi hüpata enne kui eelnev hüppaja on sealt lahkunud. Porolooni basseini hüpates veendu, et keegi hüppajatest ei ole porolooni basseinis või sinna hüppamas. Palume mitte loopida poroloonkuubikuid august välja.

Keelatud on hüpata samale batuudile, kus on teine külastaja juba ees, kuna see võib viia teise hüppaja tasakaalust välja ja olla ohtlik mõlemale.

Batuudikeskuse reeglite mittejärgimisel või mõnel muul mõjuval põhjusel võib Batuudikeskuse administraator paluda reegleid rikkunud külastajal keskusest lahkuda.

Küsimuste või probleemide korral palume koheselt pöörduda Batuudikeskuse töötaja poole.

 

SÜNNIPÄEVA PEORUUMIDE RENTIMINE

Peoruumi üürihind sisaldab 15  batuudikeskuse pääset (käepaela), mis tagavad peo jooksul kõikide atraktsioonide kasutamise võimaluse Batuudikeskuses.

Juhul kui peol osaleb rohkem külalisi, kes soovivad kasutada atraktsioone/ hüpata batuudil, tuleb osta lisapilet. Lapsevanemad, kes ise atraktsioone ei kasuta, käepaela omama ei pea.

Peoruumi broneerimishind sisaldab peoruumi kasutamise võimalust vastavalt eelnevalt broneeritud ajale. Peoruumi ettevalmistusaeg on 5 minutit. Peo lõppedes palume ruumi õigeaegselt vabastada, et saaksime ruumi järgmiseks peoks ette valmistada.

Kui pidu kestab kauem kui kokkulepitud, lisandub hinnalisa üleaja oldud aja eest.

Peoruumis on mikrolaineahi, veekeetja, filterkohvimasin, külmkapp,  Ühekordsete nõudekomplekti 20-le (taldrikud, topsid, kahvlid ning salvrätikud) saate osta ruumi broneerides. Samuti saate nõusid osta kohapeal. Ühekordsed nõud ei kuulu sünnipäeva ruumi rendihinna sisse. Tarbitavad toidud ja joogid on sünnipäeva pidaja poolt.

Batuudikeskuse töötaja käest saab vajadusel küsida peoruumis kasutamiseks vaase, kausse, kandikuid, tordilabidaid, nuga ja morsikanne.

Peoruumist toiduga väljumine on keelatud.

Batuudikeskus ei teosta lapsehoiuteenust, ei vastuta peol viibivate laste eest ega teosta laste üle mistahes järelevalvet. Turvalisuse tagamiseks palume lapsevanematel jälgida kõigi peol viibivate laste tegevust.

Peo lõppedes koristab korraldaja ruumid ja tagastab laenatud esemed.

Kui lahkudes sünnipäevaruumi üle andes on vajalik ruumi põhjalik puhastus, sh vaibapesu, on batuudikeskusel õigus nõuda koristustasu 30€