Batuudikeskus

Info

Batuudikeskus UP on Lõuna-Eesti spordi- ja vabaajakeskus. Kutsume hüppama nii noori kui ka vanemaid lapsi koos sõprade ning vanematega. Oleme avatud iga päev!

Keskuses on hüppajate päralt batuudimaastik, mis koosneb kolmest väga suurest ja neljast natuke väiksemast tasapinnalisest trampliinist ning kolmest seina äärsest kaldtrampliinist. Viimased võimaldavad sooritada efektseid, hulljulgeid saltosid. Lisaks on batuudimaastikul suur poroloonibassein niisama pehmeks hüppemaandumiseks või saltode harjutamiseks. Eraldi ruum on Extreem- seal võimalik hüppa kahel batuudil, samuti mängida batuudikorvpalli. Eraldi nurk trikitamiseks.

Batuudikeskuses on ronimislinnak, kus saab vahvalt läbi torude pugeda, rippuda, lasta liugu ning maid avastada. Ronimislinnak on mõeldud nii suurematele kui ka vanematele lastele.

Väikestele lastele on väike ronimislinnak koos liumäe ja pallimere pallidega.

Batuudikeskuse pallisaal kutsub huvilisi mängima jalgpalli või korvpalli. Pehmed pallid, väiksemad väravad ja madalamad korvirõngad teevad omaealiste või vanemate ning laste vahelise sportimise põnevaks. Igati hea vaheldus batuutidel hüppamisest ja võistkondlikuks tegevuseks.

Samuti ootavad külastajaid ronimistorn, hiigelsuur õhuhoki, poksimasin, korvpallimasin, kiirusetester, autoralli, pinpall, tsikkel, lennukisimulaator, lauahoki, fireball ja teised mängud. Atraktsioonid vahelduvad pidevalt – tule proovi järgi!

Batuudikeskuse õueparklas on lahedalt ruumi autoga tulijale parkimiseks, keskuses on tasuta WiFi ning väike kohvik.

 

TULE HÜPPA TAEVASSE!