Batuudikeskus

Peoruumid

SÜNNIPÄEVADE PEORUUMID

Batuudikeskuses UP on sünnipäevi võimalik pidada kolmes erinevas ruumis:

 

Peoruum DOWN

.

Pindala 17 m2 , sobib 15-20 külalisega sünnipäevaks; asukoht 1. korrus; ruumis mikrolaineahi, filterkohvimasin, külmkapp, kraanikauss+vesi (soe ja külm). Lisatarvikud: veekeetja, kohvi presskann, vaasid, kausid, noad, morsikannu  saate küsida administraatori käest.

Sünnipäevaruumi hinnad, ajad leiate meie kodulehelt Broneerimine alt. Seal saate teostada ka iseseisvalt enda soovitud sünnipäeva broneerimise.

 

Peoruum UP

Pindala 14 m2 , sobib ca 15 külalisega sünnipäevaks; asukoht 2.korrus; liikumine trepist; suurepärane vaade keskuse atraktsioonidele; ruumis mikrolaineahi, filterkohvimasin, külmkapp, kraanikauss+vesi (külm ja soe). Lisatarvikud: veekeetja, kohvi presskann, vaasid, kausid, noad, morsikannu saate küsida administraatori käest.

Sünnipäevaruumi hinnad, ajad leiate meie kodulehelt Broneerimine alt. Seal saate teostada ka iseseisvalt enda soovitud sünnipäeva broneerimise.

Peoruum LIMPA

.

Pindala 10 m2 ; sobib ca 10 külalisega sünnipäevaks; 1.korrus; täiesti eraldiolev ruum, privaatsuse tagamiseks võimalik sulgeda uks. Ruumis mikrolaineahi, külmkapp, filterkohvimasin. Lisatarvikud: veekeetja, kohvi presskann, vaasid, kausid, noad, morsikannu saate küsida administraatori käest.

Sünnipäevaruumi hinnad, ajad leiate meie kodulehelt Broneerimine alt. Seal saate teostada ka iseseisvalt enda soovitud sünnipäeva broneerimise.

 

Peoruumi rent sisaldab peoruumi kasutamist vastavalt tellitud ajale ning 15 batuudikeskuse pääset/käepaela, mis tagab peo jooksul kõikide atraktsioonide kasutamise võimaluse batuudikeskuses. Kui on rohkem külalisi kui 15, tuleb osta lisapiletid. Lisapileti hind sünnipäeva ajaks on 1 laps=7 € (ühel sünnipäeval maksimaalselt lubatud 15 lisakülalist).

NB! Keelatud on säraküünalde ja tordivulkaanide kasutamine! Lapsevanemad ja külalised, kes ise atraktsioone ei kasuta, käepaela omama ei pea ning lisapiletit ostma ei pea.

Peo lõppedes palume ruumi õigeaegselt vabastada, et saaksime ruumi järgmiseks peoks ette valmistada.

Sünnipäevade hinnakirja ja broneerimise leiate https://www.batuudikeskus.ee/tartu/broneerimine/

 

TERVE KESKUSE BRONEERIMINE. Kui soovite broneerida enda sünnipäeva või ürituse tarbeks KOGU batuudikeskust, siis info järgmine:

 • E-N 150 €/h, näiteske 2 h = 300 €
 • R 170 €/h, näiteks 2 h = 340 €
 • L-P 195 €/h, näiteks 2 h = 390 €
 • Terve keskuse sünnipäeva kestvus minimaalselt 2 tundi.

Terve keskuse broneerimise võimalikud ajad:

 • E-R  kell 18.30-20.30 (2 tundi) või kell 18-20.30 (2,5 tundi) või 17.30-20.30 (3 tundi);
 • L ja P alates kell 10.00-12.00 (2 tundi) või 10.00-12.30 (2,5 tundi) ning kell 18.30-20.30 (2 tundi) või 18.00-20.30 (2,5 tundi).

Terve keskuse hinnas sisaldub maksimaalselt 50 külalist ja üks sünnipäevaruum. Kui soov kasutada lisaruumi, siis hinnalisa + 20 €/tund ja vajalik etteteatamine. Kui külalisi rohkem kui 50, siis iga järgneva lisakülalise hind on 6€. Terve keskuse aja pikendamine toimub kehtiva tunnihinna alusel proportsionaalselt.

NB! Keelatud on säraküünalde ja tordivulkaanide kasutamine! Terve keskuse broneerimisel ei kehti perekaardi soodustus. Terve keskuse broneerimiseks võtke meiega eraldi ühendust.

Kui soovite pidada privaatset ÖÖSÜNNIPÄEVA, siis see võimalik ajavahemikus kell 21.00-00.00, hind E-N 110 €/h ja R,L,P 135 €/h. Tingimused samad, mis terve keskuse sünnipäeval.

NB! Sünnipäeva pakette ei saa kasutada gruppide külastamisena. Sünnipäevapaketi ostmise eelduseks on kellegi sünnipäeva pidamine. Batuudikeskusel on õigus kontrollida sünnipäevalapse olemasolu dokumendi alusel. Selle reegli rikkumisel toimub batuudikeskuse teenuste kasutamine hinnakirja alusel.

SÜNNIPÄEVA KUTSED: Kohapealt ostes 0,10€/tk  või tasuta fail printimiseks KUTSE

BRONEERIMISTINGIMUSED

 1. Standardhinnas sisaldub ruumi renti ja 15 käepaela/pääset. Kui sünnipäeval osaleb rohkem külalisi, kes soovivad kasutada atraktsioone, siis kohapeal sünnipäeva toimulise ajal saab osta lisakäepaelu  hinnaga 7€ /külaline. Külalistele,  kes atraktsioone ei kasuta, on sissepääs tasuta.
 2. Ruumi rent sisaldab ruumi kasutamist vastavalt eelnevalt broneeritud ajale ning ruumis olevate vahendite kasutamist. Kui ühekordseid nõusid pole tellitud, tuleb need ise kaasa võtta.
 3. Ruumi ettevalmistusaeg on 5 min. Peo lõppedes palume ruum koristada ning õigeaegselt vabastada.
 4. Sünnipäeval tarbitavad toidud ja joogid on sünnipäeva korraldaja poolt. Toidu või joogiga ruumist on väljumine keelatud, selle eest vastutab sünnipäeva korraldaja.
 5. Ruumis on külmkapp, valamu, mikrolaineahi ja veekeetja (vajaduse seda küsige administraatori käest). Vaasi, kausid, kandikud,morsikannu, tordilabida ja -noa saate küsides administraatori käest.
 6. Batuudikeskuses võib viibida kummitallaga sokkides.
 7. Välisriided ja -jalanõud saab viia ruumi või ruumi kõrvale, selleks on olemas riidenagid ja jalanõurestid.
 8. Batuudikeskus ei teosta lastehoiu teenust. Lapsed on lapsevanema või sünnipäeva broneerinud isiku vastutusel.

Ruumi broneerimisel meie kodulehe kaudu, saadetakse tellija e-posti aadressile automaatne broneeringu kinnitus. Kui kinnitus e-posti ei tule või on mõni teine arusaamatus, palume võtta meiega kohe ühendust.

MAKSMISTINGIMUSED

 1. Rendisumma suurus sõltub renditavast ruumist, sünnipäeva toimumise nädalapäevast ja kellaajast.
 2. Sünnipäevaruumi broneerimistasu 30 € (terve keskuse broneerimistasu on 100 €).  Broneerimistasu hind sisaldub ruumi rendi koguhinnas.

BRONEERINGU EDASILÜKKAMINE JA TÜHISTAMINE

 1. Broneeringu muutmiseks võtke meiega ühendust tartu@batuudikeskus.ee
 2. Kui tühistamine toimub vähemalt 14 kalendripäeva enne broneeritud üritust, tagastatakse  tasutud summa täies ulatuses.
 3. Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 14 kalendripäeva enne ürituse algust, tagastatakse  50 % broneerimistasust. Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 72 tundi enne ürituse algust, ei tagastata broneeringutasu.
 4. Kui soovitakse broneeritud sünnipäeva aega edasi lükata tulevikku, siis seda saab teha ilma lisakuluta üks kord. Kui sünnipäeva alguseni on jäänud vähem kui 24 tundi, siis sünnipäeva edasi lükata ei saa ja sünnipäeva mittetoimumisel broneerija loobub makstud broneerimistasust.
 5. Juba üks kord edasi lükatud sünnipäeva aega ei saa enam teist korda edasi lükata ning sünnipäeva mittetoimumisel broneerija loobub makstud broneerimistasust. Edasilükatud sünnipäeva aja peab ära kasutama 6 kuu jooksul arvestatuna esimesest broneeritud sünnipäevast.
 6. Terve keskuse broneeringu tühistamisel kuni 14 päeva enne ürituse kuupäeva,  tagastatakse broneerimistasu täies ulatuses. Kui ürituseni jääb vähem kui 14 päeva, siis terve keskuse broneeringu tühistamisel broneeringutasu ei tagastata. Terve keskuse broneeringut ei ole võimalik edasi lükata.