Batuudikeskus

Uudised

AVAMISAJAD:

E-R kl 13-19*

L-P kl 11-19*

* – tähendab, kui hüppajaid on, oleme avatud kuni kl 20.

Terve keskuse broneering: reede 22.01 kl 17.30-19.30

Sünnipäevade pidamine toimub nagu varasemalt: ajad ja hinnad meie kodulehel. SÜNNIPÄEVADE SOODUSPAKKUMINE: ajavahemikul 14.12 kuni 31.01 pakume sünnipäevade pidamiseks tervet keskust (sünnipäev peab toimuma selles ajavahemikus). Anname tavahinna eest sünnipäeva pidaja kasutusse terve keskuse. Tingimused: sünnipäeva hinna aluseks on vastava nädalapäeva 2,5 h sünnipäeva hind, kuid sünnipäeva pikkus pole 2,5 h. vaid 2 h. Sellist sünnipäeva saab pidada E-R vabalt valitud ajal, L ja P õhtul (L ja P hommikul ja päeval ei saa).

Jälgime Terviseameti juhiseid ning lubame vaid 50%-list inimarvulist täituvust. Vajadusel piirame piletimüüki sünnipäevade ajaks, gruppide külastustel jne.

NB! kui olete meile tulemas (eriti “kuumal ajal” nädalavahetuse päevadel), siis võimalusel palun helistage meile ette tel. 7400764, veendumaks, et pole kehtestatud lühiajalisi piletimüügi piiranguid ja teie tulemine pole asjata. Anname endast parima aga jälgime lubatud 50% täituvuse piiri.

Batuudikeskuse külalisetel palume sisenedes esimese asjana desinfitseerida oma käed, alles seejärel pöörduda keskuse adminstraatori poole. Haigustunnustega külalistel või külalistel, kes on olnud lähikontaktis viimase 14 päeva jooksul viiruse kandjaga, on KEELATUD keskusesse siseneda.

Teostame üldkasutatavate pindade ning atraktsioonide puutepindade puhastust regulaarselt mitu korda päevas.

Hetkel müüme vaid 1 h ja 2 h pileteid, hinnad vastavalt 4 € ja 7 €.

Oleme jätkuvalt sünnipäevade pidamisel piiratud režiimil ja võimalik pidada ühel ajal korraga maksimaalselt 2 sünnipäeva. “Ülerahvastuse” vältimiseks, piirame vajadusel sünnipäevade ajaks piletimüüki.

Batuudikeskuses ja sünnipäevaruumis on tagatud desinfitseerimisvahendite kasutamine.