Batuudikeskus

Peoruumid

Sünnipäevade info ja broneerimise info tel. 7400 764 (E-R 12-19; L,P 11-19)

SÜNNIPÄEVADE PEORUUMID

Batuudikeskuses UP on sünnipäevi võimalik pidada kolmes erinevas ruumis:

Peoruum DOWN

.

Pindala 17 m2 , sobib 15-20 külalisega sünnipäevaks; asukoht 1. korrus; ruumis mikrolaineahi, filterkohvimasin, külmkapp, kraanikauss+vesi (soe ja külm); veekeetja, kohvi presskannu, vaase, kausse, nugasid, morsikanne jne küsida administraatori käest. Ruumi rendi võimalikud ajad ja hinnad:

RUUM DOWN; sünnipäev 2,5 h, vabalt valitud ajal (lõpp max 20.30)

E-N    hind 99 €

R        hind 109 € 

L,P     kell 10.30-13.00   kell 14.00-16.30   kell 17.30-20.00;   hind 119 € 

Peoruumi rent sisaldab peoruumi kasutamist vastavalt tellitus ajale ning 15 batuudikeskuse pääset-käepaela, mis tagab peo jooksul kõikide atraktsioonide kasutamise võimaluse batuudikeskuses. Kui on rohkem külalisi kui 15, tuleb osta lisapiletid. Lisapileti hind sünnipäeva ajaks on 1 laps=4 € (ühel sünnipäeval maksimaalselt lubatud 15 lisalast). Kui soov pidada 2,5 h pikkuse sünnipäeva asemel 3 h pikkust sünnipäeva, siis hinnalisa + 15 €. NB! Keelatud on säraküünalde ja tordivulkaanide kasutamine! Lapsevanemad ja külalised, kes ise atraktsioone ei kasuta, käepaela omama ei pea ning lisapiletit ostma ei pea. 

 

Peoruum UP

Pindala 14 m2 , sobib ca 15 külalisega sünnipäevaks; asukoht 2.korrus; liikumine trepist; suurepärane vaade keskuse atraktsioonidele; ruumis mikrolaineahi, filterkohvimasin, külmkapp, kraanikauss+vesi (külm ja soe); veekeetjat, kohvi presskannu, vaase, kausse, nugasid, morsikanne jne küsida administraatori käest. Ruumi rendi hinnad ja võimalikud ajad:

RUUM UP; sünnipäev 2,5 h, vabalt valitud ajal (lõpp max 20.30)

E-N  hind 99 € 

R      hind 109 € 

L,P   kell 10.00-12.30   kell 13.30-16.00    kell 17.00-19.30;   hind 119 €

Peoruumi rent sisaldab peoruumi kasutamist vastavalt tellitud ajale ning 15 batuudikeskuse pääset-käepaela, mis tagab peo jooksul kõikide atraktsioonide kasutamise võimaluse batuudikeskuses. Kui on rohkem külalisi kui 15, tuleb osta lisapiletid. Lisapileti hind sünnipäeva ajaks on 1 laps =  4 € (ühel sünnipäeval maksimaalselt lubatud 15 lisalast). Kui soov pidada 2,5 h sünnipäeva asemel 3 h pikkust sünnipäeva, siis hinnalisa + 15 €. NB! Keelatud on säraküünalde ja tordivulkaanide kasutamine! Lapsevanemad ja külalised, kes ise atraktsioone ei kasuta, käepaela omama ei pea ning lisapiletit ostma ei pea. 

 

Peoruum LIMPA

Pindala 10 m2 ; sobib ca 10 külalisega sünnipäevaks; 1.korrus; täiesti eraldiolev ruum, privaatsuse tagamiseks võimalik sulgeda uks; kohe atrakatioonide lähedal. Ruumis mikrolaineahi, külmkapp, filterkohvimasin; veekeetjat, kohvi presskannu, vaase, kausse, nugasid, morsikanne jne küsida administraatori käest. Ruumi rendi hinnad ja võimalikud ajad:

RUUM LIMPA; sünnipäev 2,5 h, vabalt valitud aeg (lõpp max 20.30)

E-N  hind 89 €  

R       hind 99 € 

L,P   kell 10.00-12.30   kell 13.30-16.00    kell 17.00-19.30;   hind 109 €

Peoruumi rent sisaldab peoruumi kasutamist vastavalt tellitud ajale ning 15 batuudikeskuse pääset-käepaela, mis tagab peo jooksul kõikide atraktsioonide kasutamise võimaluse batuudikeskuses. Kui on rohkem külalisi kui 15, tuleb osta lisapiletid. Lisapileti hind sünnipäeva ajaks on 1 laps=4 € (ühel sünnipäeval maksimaalselt lubatud 15 lisalast). Kui soov pidada 2,5 h sünnipäeva asemel 3 h pikkust sünnipäeva, siis hinnalisa + 15 €. NB! Keelatud on säraküünalde ja tordivulkaanide kasutamine! Lapsevanemad ja külalised, kes ise atraktsioone ei kasuta, käepaela omama ei pea ning lisapiletit ostma ei pea. 

 

TERVE KESKUSE BRONEERIMINE. Kui soovite broneerida enda sünnipäeva või ürituse tarbeks KOGU batuudikeskust, siis info järgmine:

 • E-N 120 €/h, R 130 €/h, L-P 145 €/h, sünnipäeva kestvus minimaalselt 2 tundi.
 • Terve keskuse broneerimise võimalikud ajad: E-R  kell 18.30-20.30 (2 tundi) või kell 18-20.30 (2,5 tundi) või 17.30-20.30 (3 tundi);                     L ja P alates kell 10.00 või alates kell 18.00.
 • Terve keskuse hinnas sisaldub maksimaalselt 50 külalist ja üks sünnipäevaruum. Kui soov kasutada lisaruumi, siis hinnalisa + 10 € ja vajalik etteteatamine. Kui külalisi rohkem kui 50, siis iga järgneva lisakülalise hind on 4 €/laps. NB! Keelatud on säraküünalde ja tordivulkaanide kasutamine! Terve keskuse broneerimiseks võtke meiega eraldi ühendust.

Kui soovite pidada privaatset ÖÖSÜNNIPÄEVA, siis see võimalik ajavahemikus kell 21.00-00.00, hind E-N 100 €/h ja R,L,P 125 €/h. Tingimused samad, mis terve keskuse sünnipäeval.

NB! Sünnipäeva pakette ei saa kasutada gruppide külastamisena. Sünnipäevapaketi ostmise eelduseks on kellegi sünnipäeva pidamine. Batuudikeskusel on õigus kontrollida sünnipäevalapse olemasolu dokumendi alusel. Selle reegli rikkumisel toimub batuudikeskuse teenuste kasutamine hinnakirja alusel.

SÜNNIPÄEVA KUTSED: võimalik osta Batuudikeskus UP logoga sünnipäevakutseid, hind 1 tk = 0,10 €. 

Peoruumi rendihind sisaldab peoruumi kasutamise võimalust vastavalt eelnevalt broneeritud ajale. Peo lõppedes palume ruumi õigeaegselt vabastada, et saaksime ruumi järgmiseks peoks ette valmistada. Kui sünnipäevapidu läheb natuke pikemaks, siis lisatasu on iga üleläinud 5 min=5 €; 10 min = 10 € jne. (ei kehti terve maja broneeringul, sest terve maja aega ei saa pikendada).

Peoruumis on mikrolaineahi, veekeetja, kohvikann ja ühekordsete nõude komplekt 15le (taldrikud, topsid, kahvlid, koogitaldrikud, koogilusikad ning salvrätikud). Tarbitavad toidud ja joogid võivad külastajad peoruumi kaasa võtta.
Batuudikeskuse töötaja käest saab vajadusel küsida peoruumis kasutamiseks vaase, kausse, kandikuid, tordilabidaid, nuge ja morsikanne.

NB! Tordil lubatud vaid väiksed küünlad; keelatud on säraküünalde ja tordivulkaanide kasutamine!

BRONEERIMISTINGIMUSED

 1. Standardhinnas sisaldub ruumi renti ja 15 käepaela/pääset. Kui sünnipäeval osaleb rohkem külalisi, kes soovivad kasutada atraktsioone, siis kohapeal sünnipäeva toimulise ajal saab osta lisakäepaelu  hinnaga 4€ /laps. Külalistele,  kes atraktsioone ei kasuta, on sissepääs tasuta. 
 2. Ruumi rent sisaldab ruumi kasutamist vastavalt eelnevalt broneeritud ajale ning ruumis olevate vahendite kasutamist.
 3. Ruumi ettevalmistusaeg on 5 min. Peo lõppedes palume ruum koristada ning õigeaegselt vabastada.
 4. Sünnipäeval tarbitavad toidud ja joogid on sünnipäeva korraldaja poolt. Toidu või joogiga ruumist on väljumine keelatud, selle eest vastutav sünnipäeva korraldaja.
 5. Ruumi on külmkapp, valamu, mikrolaineahi ja veekeetjaga (vajaduse seda küsige administraatori käest). Vajalikud vaasid, kausid, kandikud, tordilabidad ja -noad, morsikannud saate küsides administraatori käest.
 6. Batuudikeskuses võib viibida kummitallaga sokkides.
 7. Välisriided ja -jalanõud saab viia ruumi või ruumi kõrvale, selleks on olemas riidenagid ja jalanõurestid.
 8. Batuudikeskus ei teosta lastehoiu teenust. Lapsed on lapsevanema või sünnipäeva broneerinud broneerinud isiku vastutusel.

Ruumi broneerimisel meie kodulehe kaudu, saadetakse tellija e-posti aadressile automaatne broneeringu kinnitus. Kui kinnitus e-posti ei tule või on mõni teine arusaamatus, palume võtta meiega kohe ühendust.

MAKSMISTINGIMUSED

 1. Rendisumma suurus sõltub renditavast ruumist, sünnipäeva toimumise nädalapäevast ja kellaajast.
 2. Sünnipäevaruumi broneerimistasu 30 € (terve keskuse broneerimistasu on 60 €).  Broneerimistasu hind sisaldub ruumi rendi koguhinnas. Lõpliku renditasu saate maksta kas enne sünnipäeva toimumist meie a/a-le või keskuses kohapeal sünnipäeva ajal sularahas või pangakaardiga.
 3. Broneeringu eest tasumisel ülekandega on aega maksimaalselt 3 kalendripäeva ehk 72 tundi alates broneeringu tegemisest. Makse sooritamiseks leiate meie rekvisiidid teile saadetud broneeringu kinnitusest.
 4. Juhul, kui ülekandega tasumisel makse ei laeku 3 kalendripäeva jooksul (72 tundi alates broneeringu teostamisest) meie arveldusarvele, kaasaarvatud puhkepäevad ning riiklikud pühad, kustub broneering automaatselt.

BRONEERINGU EDASILÜKKAMINE JA TÜHISTAMINE

 1. Broneeringu tühistamiseks või muutmiseks võtke meiega eraldi ühendust.
 2. Kui tühistamine toimub vähemalt 14 kalendripäeva enne broneeritud üritust, tagastatakse  tasutud summa täies ulatuses.
 3. Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 14 kalendripäeva enne ürituse algust, tagastatakse  50 % ettemaksust. Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 72 tundi kalendripäeva enne ürituse algust, ei tagastata broneeringutasu.
 4. Kui soovitakse broneeritud sünnipäeva aega edasi lükata tulevikku, siis seda saab teha ilma lisakuluta üks kord.
 5. Juba üks kord edasi lükatud sünnipäeva aega ei saa enam teist korda edasi lükata ning sünnipäeva mittetoimumisel broneerija loobub makstud broneerimistasust. 
 6. Terve keskuse broneeringu tühistamisel kuni 14 päeva enne ürituse kuupäeva,  tagastatakse broneerimistasu täies ulatuses. Kui ürituseni jääb vähem kui 14 päeva, siis terve keskuse broneeringu tühistamisel broneeringutasu ei tagastata. Terve keskuse broneeringut ei ole võimalik edasi lükata.