Batuudikeskus

Peoruumid

Sünnipäevade info ja broneerimise info tel. 7400 764 (E-R 12-21; L,P 10-21)

SÜNNIPÄEVADE PEORUUMID

Batuudikeskuses UP on sünnipäevi võimalik pidada kolmes erinevas ruumis:

Esimene ruum DOWN– pindala 17 m2, sobib 15-20 külalisega sünnipäevaks; asukoht 1. korrus; ruumis mikrolaineahi, filterkohvimasin, külmkapp, kraanikauss+vesi (soe ja külm); veekeetjat, kohvi presskannu, vaase, kausse, nugasid, morsikanne jne küsida administraatori käest. Ruumi rent 2,5 h, hind: E-N 95 €;  R 105 €;  L,P 115 €. Peoruumi rent sisaldab peoruumi kasutamist 2,5 h ning 15 batuudikeskuse pääset-käepaela, mis tagab peo jooksul kõikide atraktsioonide kasutamise võimaluse batuudikeskuses. Kui on rohkem külalisi kui 15, tuleb osta lisapiletid. Lisapileti hind sünnipäeva ajaks on 1 laps=3 €(ühel sünnipäeval maksimaaleslt lubatud 15 lisalast). Kui soov pidada 3 h pikkust sünnipäeva, siis hinnalisa + 10 €. NB! Keelatud on küünalde ja tordiküünalde kasutamine!

.

Teine ruum UP– pindala 14 m2, sobib ca 15 külalisega sünnipäevaks; asukoht 2.korrus; liikumine trepist; suurepärane vaade keskuse atraktsioonidele; ruumis mikrolaineahi, filterkohvimasin, külmkapp, kraanikauss+vesi (külm ja soe); veekeetjat, kohvi presskannu, vaase, kausse, nugasid, morsikanne jne küsida administraatori käest. Ruumi rent 2,5 h E-N 95 €;  R 105 €;  L,P 115 €. Peoruumi rent sisaldab peoruumi kasutamist 2,5 h ning 15 batuudikeskuse pääset-käepaela, mis tagab peo jooksul kõikide atraktsioonide kasutamise võimaluse batuudikeskuses. Kui on rohkem külalisi kui 15, tuleb osta lisapiletid. Lisapileti hind sünnipäeva ajaks on 1 laps=3 € (ühel sünnipäeval maksimaaleslt lubatud 15 lisalast). Kui soov pidada 3 h pikkust sünnipäeva, siis hinnalisa + 10 €. NB! Keelatud on küünalde ja tordiküünalde kasutamine!

Kolmas ruum LIMPA– pindala 10 m2; sobib ca 10 külalisega sünnipäevaks; 1.korrus; täiesti eraldiolev ruum, privaatsuse tagamiseks võimalik sulgeda uks; kohe atrakatioonide lähedal. Ruumis mikrolaineahi, külmkapp, filterkohvimasin; veekeetjat, kohvi presskannu, vaase, kausse, nugasid, morsikanne jne küsida administraatori käest.. Ruumi rent  2,5 h, E-N 85 €;  R 95 €;  L,P 105 €. Peoruumi rent sisaldab peoruumi kasutamist 2,5 h ning 15 batuudikeskuse pääset-käepaela, mis tagab peo jooksul kõikide atraktsioonide kasutamise võimaluse batuudikeskuses. Kui on rohkem külalisi kui 15, tuleb osta lisapiletid. Lisapileti hind sünnipäeva ajaks on 1 laps=3 € (ühel sünnipäeval maksimaaleslt lubatud 15 lisalast). Kui soov pidada 3 h pikkust sünnipäeva, siis hinnalisa + 10 €. NB! Keelatud on küünalde ja tordiküünalde kasutamine!

.

Kui soovite broneerida enda sünnipäeva või ürituse tarbeks kogu batuudikeskust, siis hinnad on järgmised: E-N 115 €/h, R 125 €/h, L-P 140 €/h (sünnipäeva pikkus 2 h; 2,5 h või 3 h). Terve keskuse võimalikd broneerimisajad: E-R alates kella 18st; L ja P alates kell 10 või kell 18. Terve keskuse sünnipäeval on kasutada 1 sünnipäevaruum ja kuni 50 külalist. Kui soov kasutada lisaruumi, siis hinnalisa + 10 €, kui külalisi rohkem kui 50, siis iga “ülelapse hind”  on 3 €/laps. NB! Keelatud on küünalde ja tordiküünalde kasutamine!

Kui soovite pidada privaatset ÖÖSÜNNIPÄEVA, siis see võimalik ajavahemikus kell 21-00, hind E-N 100 €/h ja R,L,P 125 €/h. Tingimused samad, mis terve keskuse sünnipäeval.

NB! Sünnipäeva pakette ei saa kasutada gruppide külastamisena. Sünnipäevapaketi ostmise eelduseks on kellegi sünnipäeva pidamine. Batuudikeskusel on õigus kontrollida sünnipäevalapse olemasolu dokumendi alusel. Selle reegli rikkumisel toimub batuudikeskuse teenuste kasutamine hinnakirja alusel.

Päevasünnipäev:. kehtib esmaspäevast-reedeni, kuni kella 17ni, vabalt valitud ajal 2 tundi,vabalt valitud sünnipäevaruum, hind 59 €.

SÜNNIPÄEVA KUTSED: võimalik osta Batuudikeskus UP logoga sünnipäevakutseid, hind 1 tk = 0,1€

SÜNNIPÄEVA PEORUUMIDE ÜÜRIMINE

Peoruumi saab üürida:

– esmaspäevast kuni reedeni teile sobival ajal (2,5 tundi);

– laupäev ja pühapäev on sünnipäevaruumide võimalikud ajad kell 10.30-13, kell 14-16.30 ja kell 17.30-20 (suvel 26.06-25.08 laupäeva ja pühapäeva võimalikud sünnipäeva pidamise ajad on: 10-12.30; 13.30-16; 17-19.30)

Peoruumi rent sisaldab peoruumi kasutamist 2,5 h ning 15 batuudikeskuse pääset-käepaela, mis tagab peo jooksul kõikide atraktsioonide kasutamise võimaluse batuudikeskuses. Kui soov pidada 3 h pikkust sünnipäeva, siis hinnalisa + 10 €.

Juhul kui teie sünnipäevapeol osaleb rohkem külalisi kui 15, kes soovivad kasutada atraktsioone ja hüpata batuutidel, tuleb osta lisapiletid. Lisapileti hind sünnipäeva ajaks on 1 laps=3 €. Lapsevanemad ja külalised, kes ise atraktsioone ei kasuta, käepaela omama ei pea ning lisapiletit ostma ei pea.

Peoruumi rendihind sisaldab peoruumi kasutamise võimalust vastavalt eelnevalt broneeritud ajale. Peo lõppedes palume ruumi õigeaegselt vabastada, et saaksime ruumi järgmiseks peoks ette valmistada. Kui sünnipäevapidu läheb natuke pikemaks, siis lisatasu on iga üleläinud 5 min=5 €; 10 min = 10 € jne. (ei kehti terve maja broneeringul, sest terve maja aega ei saa pikendada).

Peoruumis on mikrolaineahi, veekeetja, kohvikann ja ühekordsete nõude komplekt 15le (taldrikud, topsid, kahvlid, koogitaldrikud, koogilusikad ning salvrätikud). Tarbitavad toidud ja joogid võivad külastajad peoruumi kaasa võtta.
Batuudikeskuse töötaja käest saab vajadusel küsida peoruumis kasutamiseks vaase, kausse, kandikuid, tordilabidaid, nuge ja morsikanne.

NB! Keelatud on küünalde ja tordiküünalde kasutamine!

Peoruumist toiduga väljumine on keelatud. Batuudikeskus ei teosta lapsehoiu teenust, ei vastuta peol viibivate laste eest ega teosta laste üle mis tahes järelevalvet. Turvalisuse tagamiseks palume lapsevanematel jälgida kõigi peol viibivate laste tegevust.

Broneeringu eest tasumine:

Sünnipäevaruumi broneerimistasu on 30 €.  Terva maja broneerimistasu on 60 €. Broneeringut saab tasuda kohapeal sularahas/kaardiga või interneti kaudu otse batuudikeskuse arvele (arveldusarve numbri saamiseks palun võtke meiega eraldi ühendust).  Kui olete teinud eelbroneeringu telefoni või e-maili teel, siis on aega 3 päeva broneeringutasu maksmiseks. Selle mitteteostamisel eelbroneering tühistatakse.

Kogu ruumi rendisumma suurus sõltub  peo toimumise nädalapäevast ja ruumist. Kogu rendisumma peab olema tasutud kas pangaülekandega enne sünnipäeva toimumist või kohapeal sularahas/kaardiga. Kogu rendisumma sisaldab eelnevalt makstud broneerimitasu.

Broneeringu edasilükkamine ja tühistamine:

Kui tühistate peoruumi broneeringu 14 kalendripäeva enne planeeritud üritust, tagastatakse tasutud ettemaks täies ulatuses. Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 14 kalendripäeva enne ürituse algust, tagastatakse  50 % ettemaksust. Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 3 kalendripäeva enne ürituse algust, ei tagastata  broneeringutasu.

Kui soovitakse broneeritud sünnipäeva aega edasi lükata tulevikku, siis seda saab teha ilma lisakuluta üks kord, teatades seda meile ette vähemalt 10 kalendripäeva. Kui edasilükkamine toimub 0-9 päeva enne broneeritud sünnipäeva toimumist, siis lisandub edasilükkamistasu 10 €.

Juba üks kord edasi lükatud sünnipäeva aega ei saa enam teist korda edasi lükata ning sünnipäeva mittetoimumisel broneerija loobub broneerimistasust täies ulatuses.

Terve maja broneeringu tühistamisel, kuni 14 päeva enne ürituse kuupäeva,  kliendile broneerimistasu täies ulatuses. Kui ürituseni jääb vähem kui 14 päeva, siis terve maja broneeringu tühistamisel broneeringutasu ei tagastata. Terve maja broneeringut pole võimalik edasi lükata.