Batuudikeskus

Info

Batuudikeskus UP on Lõuna-Eesti suurim mängumaa, kutsudes hüppama nii noori kui ka vanemaid lapsi koos sõprade ja vanematega. Oleme avatud iga päev.

Kokku on keskuse mängijate käsutuses 560 m2, millest 180 m2 moodustab trampliinimaastik. Ainulaadne maastik koosneb kolmast väga suurest ja neljast natuke väiksemast tasapinnalisest trampliinist ning kolmest kaldtrampliinist. Viimased võimaldavad sooritada efektseid hulljulgeid saltosid. Lisaks suur poroloonibassein niisama pehmeks hüppemaandumiseks või saltode harjutamiseks.

Batuudikeskuses on ronimislinnakud läbipugemiste, rippimuste, liumäega, nii väikestele kui suurematele lastele.

Batuudikeskuse spordisaal kutsub huvilisi mängima jalgpalli või korvpalli. Pehmed pallid, väiksemad väravad, madalamad korvirõngad teevad omaealiste või vanemate ning laste vahelise sportimise põnevaks. Igati hea vaheldus batuutidel hüppamisest ja võistkondlikuks tegevuseks.

Samuti ootavad hiigelsuur õhuhoki, lauajalgpall, korvpallimasin, poksimasin, löögijalgpall,  kiirusetester,  autorally, pinpall, tsikkel, lennukisimulaator, softplay asjad jne. Atraktsioonid vahelduvad pidevalt, nii et tule veendu ise.

Batuudikeskuse õueparklas on lahedalt ruumi autoga tulijale parkimiseks, keskuses on tasuta WiFi ning väike kohvik.

TULE HÜPPA TAEVASSE!