Batuudikeskus

Info

Batuudikeskus UP on Lõuna-Eesti suurim mängumaa. Kutsume hüppama nii noori kui ka vanemaid lapsi koos sõprade ning vanematega. Oleme avatud iga päev!

Kokku on keskuse mängijate käsutuses 560 m2, millest 180 m2 moodustab trampliinimaastik. Ainulaadne maastik koosneb kolmest väga suurest ja neljast natuke väiksemast tasapinnalisest trampliinist ning kolmest kaldtrampliinist. Viimased võimaldavad sooritada efektseid, hulljulgeid saltosid. Lisaks on batuudimaastikul suur poroloonibassein niisama pehmeks hüppemaandumiseks või saltode harjutamiseks.

Batuudikeskuses on ronimislinnak, kus saab vahvalt läbi torude pugeda, rippuda, lasta liugu ning maid avastada. Ronimislinnak on mõeldud nii suurematele kui ka vanematele lastele.

Batuudikeskuse pallisaal kutsub huvilisi mängima jalgpalli või korvpalli. Pehmed pallid, väiksemad väravad ja madalamad korvirõngad teevad omaealiste või vanemate ning laste vahelise sportimise põnevaks. Igati hea vaheldus batuutidel hüppamisest ja võistkondlikuks tegevuseks.

Samuti ootavad külastajaid hiigelsuur õhuhoki, lauajalgpall, korvpallimasin, kiirusetester,  autoralli, pinpall, tsikkel, lennukisimulaator, lauahoki, softplay kuubikud ja palju muud. Atraktsioonid vahelduvad pidevalt – tule proovi järgi!

Batuudikeskuse õueparklas on lahedalt ruumi autoga tulijale parkimiseks, keskuses on tasuta WiFi ning väike kohvik.

TULE HÜPPA TAEVASSE!