Batuudikeskus

Hinnad

Batuudikeskus UP hinnad:

1 tunni pilet – 3,5 €
3 tunni pilet – 7,5 €
päevapilet – 10 €
perepilet (ühe pere 4 inimest, 1 h) – 12 €
5 korra kaart  (1 kord=1h) – 15 €Meie keskuses on miinimum piletiaeg 1 tund = 3,5 €. Kui tahate olla ajaliselt vähem või te ei saa olla kauem kui näiteks 30 min või peate ootamatult lahkuma või me hakkame sulgema, siis kehtib miinimumhind 3,5 €, sõltumata teie kohaoleku aja pikkusest.

NB!  KÕIK KÜLASTAJAD, KES SOOVIVAD KASUTADA ATRAKTSIOONE; PEAVAD OSTMA PILETI  NING BATUUDIKESKUSES VIIBIMINE VAID SOKIDES VÕI SISERUUMI SUSSIDES, PALJAJALU OLEMINE KEELATUD (kohapeal müügil hüppamise sokid) !

KINKEKAART: müügil kinkekaardid väärtuses 5 €, 10 €, 20 € ja 30 €. Kinkekaarti ei saa vahetada ümber rahaks ning kinkekaardi eest ei saa osta jooke/snäkke/kohvi jne. Kinkekaart kehib vaid nn sissepääsu piletina, saab kasutada osadena, arvestusühik on vastavalt hinnakirjale.

Sünnipäevad
Meil on võimalik valida kolme ruumi: UP, DOWN või LIMPA.  Sünnipäevaruumide hinnad:

Ruumid UP ja DOWN   E-N 89 €;  R 99 €;  L,P 109 €

Ruum LIMPA                  E-N 79 €;  R 89 €;  L,P 99 €

Sünnipäevaruumi saab üürida E – R teile sobival ajal (2,5 tundi); L ja P  kell 10.30-13 või kell 14-16.30 või kell 17.30-20.00. Kui soov pidada 3 h pikkust sünnipäeva, siis hinnalisa + 10 €.

NB! Sünnipäeva pakette ei saa kasutada gruppide külastamisena. Sünnipäevapaketi ostmise eelduseks on kellegi sünnipäeva pidamine. Batuudikeskusel on õigus kontrollida sünnipäevalapse olemasolu dokumendi alusel. Selle reegli rikkumisel toimub batuudikeskuse teenuste kasutamine hinnakirja alusel.

Päevasünnipäev:. kehtib esmaspäevast-reedeni, kuni kella 17ni, vabalt valitud ruumis ja ajal 2 tundi, hind 59 €.

SÜNNIPÄEVA KUTSED: võimalik osta Batuudikeskus UP logoga sünnipäevakutseid, hind 1 tk = 0,1€

Sünnipäevaruumi hind sisaldab 15 batuudikeskuse pääset. Kui juhtub, et sünnipäevalisi tuleb rohkem, siis iga lapse eest, kes sünnipäeval osaleb ja atraktsioone kasutab, lisandub hinnale 2 €/laps (vanemad, kes atraktsioone ei kasuta, lisapiletit ostma ei pea). Ühekordsed nõud/salvrätikud 15-le inimesele on meie poolt ruumi valmis pandud. Pidu kestab koos peoruumi kasutamisega 2,5 tundi. Peoruumi saab sünnipäeva ettevalmistamiseks enda kätte 5 min enne sünnipäeva algust. Palume seda arvestada sünnipäeva külaliste kutsumisel.

Sünnipäeva broneerimistasu on 30 €. Terve maja broneerimistasu on 60 €.

Sünnipäeva planeerimisel on oluline teada, et Batuudikeskus on avatud ka teistele klientidele ja külastajatele.

Kui on soov pidada privaatsünnipäeva reserveeritud Batuudikeskuses, siis kehtib sünnipäeva pidamisel erihind:  E-N 100 € / tund, R-P 125 € / tund (sünnipäeva pikkus 2 h; 2,5 h või 3 h; riigipühade ajal kehtin nädalavahetuse hinnakiri). Privaatsünnipäeva pidamisel on kasutada 1 sünnipäevaruum ja maksimaalne külaliste arv on 50 (lapsed + täiskasvanud), üle selle iga “ülelaps” maksab 2 €. Privaatsünnipäeva hinnas on kõikide meie maja atrakstioonide kasutamine, va tasulised atrakstioonid. Privaatsünnipäeva saab pidada vaid 1 tk ühes kalendripäevas (ehk kahte privaatsünnipäeva ühel kuupäeval meil pidada ei saa) ja privaatsünnipäeva aja pikendamine vastavalt hinnakirjale (E-N 50  €/30 min; R,L,P 62,5 €/30 min).

Kui soovite pidada privaatset ÖÖSÜNNIPÄEVA, siis see võimalik ajavahemikus kell 21-00, hind E-N 100 €/tund ja R,L,P 125 €/tund. Öösünnipäeva pidamisel on kasutada 1 sünnipäevaruum ja maksimaalne külaliste arv on 50 (lapsed + täiskasvanud), üle selle iga “ülelaps” maksab 2 €. Öösünnipäeva hinnas on kõikide meie maja atrakstioonide kasutamine, va tasulised atrakstioonid.

Sünnipäevatoa kasutusaja pikendamine 5 min=5 €; 10 min=10 € jne (ei kehti terve maja broneeringul)..
Ühekordsed nõud ja salvrätid vastavalt inimeste arvule hinna sees.

Makseviisid
Batuudikeskuse piletite ja sünnipäevaruumi eest saab tasuda sularahas või maksekaardiga.