Batuudikeskus

Hinnad

Batuudikeskus UP hinnakiri alates 04.03.2019

1 tunni pilet – 4 €

2 tunni pilet – 7 €

3 tunni pilet – 8 €

päevapilet 12 €

perepilet (ühe pere 4 inimest) 14 €

5 korra kaart  (1 kord=1 h) – 17 €

Meie keskuses on miinimum piletiaeg 1 tund = 4 €. Kui soovite olla ajaliselt vähem, te ei saa olla kauem kui näiteks 30 minutit,  peate ootamatult lahkuma või meie hakkame keskust sulgema, siis kehtib miinimumhind 4 € sõltumata teie kohaoleku aja pikkusest.

NB!  KÕIK KÜLASTAJAD, KES SOOVIVAD KASUTADA ATRAKTSIOONE, PEAVAD OSTMA PILETI . BATUUDIKESKUSES EI OLE LUBATUD VIIBIDA PALJAJALU. LUBATUD ON SOKID VÕI SISEJALANÕUD (kohapeal müügil hüppamise sokid)!

KINKEKAART

Müügil kinkekaardid väärtuses 5 €, 10 €, 20 € ja 30 €. Kinkekaarti ei saa vahetada ümber rahaks ning kinkekaardi eest ei saa osta jooke/snäkke/kohvi jms. Kinkekaart kehib vaid nn sissepääsu piletina, saab kasutada osadena, arvestusühik on vastavalt hinnakirjale.

Sünnipäevad

Sünnipäevade pidamiseks on võimalik valida kolme ruumi vahel: UP, DOWN või LIMPA.

Sünnipäevaruumide hinnad 2,5 h:

Ruumid UP ja DOWN   E-N 95 €;  R 105 €;  L,P 115 €

Ruum LIMPA                  E-N 85 €;  R 95 €;  L,P 105 €

Sünnipäevaruumi saab rentida E – R teile sobival ajal (2,5 tundi); L ja P  kell 10.30-13 või kell 14-16.30 või kell 17.30-20.00. Kui soovite pidada 3 h pikkust sünnipäeva, siis hinnalisa + 10 €.

NB! Sünnipäeva pakette ei saa kasutada gruppide külastamisena. Sünnipäevapaketi ostmise eelduseks on kellegi sünnipäeva pidamine. Batuudikeskusel on õigus kontrollida sünnipäevalapse olemasolu dokumendi alusel. Selle reegli rikkumisel toimub batuudikeskuse teenuste kasutamine hinnakirja alusel.

Päevasünnipäev

Pakkumine kehtib esmaspäevast – reedeni, kuni kella 17ni, vabalt valitud ruumis ja ajal 2 tundi, hind 59 €.

SÜNNIPÄEVA KUTSED

Võimalik osta Batuudikeskus UP logoga sünnipäevakutseid, hind 1 tk = 0,1€

Sünnipäevaruumi hind sisaldab 15 batuudikeskuse pääset. Kui teie sünnipäevale on oodatud rohkem kui 15 külalist, kes kõik ka kasutavad atraktsioone või hüppavad, siis tuleb osta neile kõigile pilet hinnaga 3€. Vanemad ja külalised, kes atraktsioone ei kasuta, ei pea piletit ostma.

Ruumis on meie poolt ühekordsed nõud, söögiriistad ja salvrätikud 15le inimesele. Pidu kestab koos peoruumi kasutamisega 2,5 tundi (kui ei ole lepitud kokku teisiti). Peoruumi saab kätte 5 minutit enne sünnipäeva algust. Palume sellega külaliste kutsumisel arvestada.

Sünnipäeva broneerimistasu on 30 €. Terve maja broneerimistasu on 60 €.

Sünnipäeva planeerimisel on vajalik teada, et Batuudikeskus on avatud ka teistele klientidele ja külastajatele.

Kui soovite Batuudikeskuses pidada privaatset pidu, siis on teil võimalus broneerida oma ürituse jaoks terve maja. Sünnipäeva pikkus 2, 2.5 või 3 tundi, kui ei ole lepitud kokku teisiti. Hinnad alljärgnevad:

E-N 115 € /tund

R 125 €/tund

L-P 140 € /tund

Privaatpeo pidamisel on maksimaalne külastajte arv 50 inimest. Iga järgnev külaline on 3€. Hinnas sisaldub kõikide atraktsioonide kasutamine, v.a. tasulised atraktsioonid. Ühel kalendripäeval võtame vastu ühe privaatpeo reservatsiooni. Kui teile meeldival kuupäevale on juba üks pidu broneeritud, siis kahjuks peate valima uue kuupäeva. Nädalavahetusel on terve maja broneerimiseks kaks kellaaega: kl 10.00 või 18.00. Aja pikendamine vastavalt hinnakirjale.

Pakume võimalust pidada ka nn ÖÖSÜNNIPÄEVA. Öösünnipäeva on võimalik pidada alates kl 21.00 kuni 00.00. Üks tund E-N 100€/tund ja R, L ja P 125€/tund. Öösünnipäeval saate kasutamiseks ühe sünnipäevaruumi. Maksimaalne külaliste arv peol 50, iga järgnev lisakülaline 2€/inimene. Öösünnipäeva hinnas on kõikide meie maja atraktsioonide ja batuutide kasutamine (v.a tasulised atraktsioonid).

NB!

Sünnipäevatoa kasutusaja pikendamine 5 min=5 €; 10 min=10 € jne (ei kehti terve maja broneeringul), kui peale teie pidu ei ole samasse ruumi tulemas uut sünnipäeva. Palume ajast kinni pidada, kuna administraatori soovib peale teie pidu ruumi hakata uueks peoks ettevalmistama.
Ühekordsed nõud ja salvrätid vastavalt inimeste arvule hinna sees.

Makseviisid
Batuudikeskuse piletite ja sünnipäevaruumi eest saab tasuda sularahas või maksekaardiga.