Batuudikeskus

Peoruumid

PEORUUMID

Sünnipäevade info ja broneerimine tel. 44 33 00 2 (E-R 11-20; L,P 10-20)

Batuudikeskuses UP on sünnipäevi võimalik pidada kahes erinevas ruumis:

Peoruum LIMPA pindala 20 m2, sobib 15-20 külalisega sünnipäevaks. Ruumis mikrolaineahi, veekeetja, filterkohvimasin, külmkapp.

NB! Sünnipäeva ruumis tohib kasutada vaid väikeseid küünlaid; keelatud on säraküünalde ja tordivulkaanide kasutamine!

 

Peoruum DŽUNGEL – pindala 20 m2, sobib 15-20 külalisega sünnipäevaks. Ruumis veekeetja, mikrolaineahi, filterkohvimasin, külmkapp.

NB! Sünnipäeva ruumis tohib kasutada vaid väikeseid küünlaid; keelatud on säraküünalde ja tordivulkaanide kasutamine!

 

Sünniäevade hinnad ja broneerimise leiate https://www.batuudikeskus.ee/parnu/broneerimine/

Seal saate teostada iseseisvalt enda soovitud sünnipäeva broneerimise.

Sünnipäeva peoruumi rendihind sisaldab peoruumi kasutamise võimalust vastavalt eelnevalt broneeritud ajale ja laste arvule. Peo lõppedes palume ruumi õigeaegselt vabastada, et saaksime ruumi järgmiseks peoks ette valmistada. Kui sünnipäev läheb plaanitust pikemaks, siis hinnalisa “üleläinud aja eest” on 1-10 min=15 €; 11-20 min=30 €, 21-30 min = 45 €

TERVE KESKUSE BRONEERIMINE: kui soovite broneerida enda ürituse või sünnipäeva tarbeks kogu batuudikeskust, siis hinnad on järgmised:

E-N 110€/tund, näiteks 2 h = 220 €

R 130€/tund, näiteks 2 h = 260 €

L-P 150€/tund, näiteks 2 h = 300 €

Terve keskuse võimalikud broneerimisajad:

 • E-R  kell 18.30-20.30 (2 tundi) või kell 18-20.30 (2,5 tundi)
 • L ja P kell 10.00-12.00 (2 tundi) või 10.00-12.30 (2,5 tundi) ning kell 18.30-20.30 (2 tundi) või 18.00-20.30 (2,5 tundi).

Terve keskuse sünnipäeva broneerimistasu on 100 € , kasutada on 1 sünnipäevaruum ja hinna sees kuni 50 külalist.  Kui soov kasutada ka teist sünnipäevaruumi, siis hinnalisa + 20 €. Terve keskuse broneerimisel ei kehti perekaardi soodustus.  Terve keskuse aja pikendamisel kehtib vastav tunnihind proportsionaalselt soovitavale ajapikkusele. Terve keskuse broneerimiseks võtke meiega ühendust parnu@batuudikeskus.ee

Kui soovite pidada privaatset ÖÖSÜNNIPÄEVA, siis see võimalik ajavahemikus kell 21-00. Täpse hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust. Üldtingimused samad, mis terve keskuse sünnipäeval.

NB! Sünnipäeva pakette ei saa kasutada gruppide külastamisena. Sünnipäevapaketi ostmise eelduseks on kellegi sünnipäeva pidamine. Batuudikeskusel on õigus kontrollida sünnipäevalapse olemasolu dokumendi alusel. Selle reegli rikkumisel toimub batuudikeskuse teenuste kasutamine hinnakirja alusel.

SÜNNIPÄEVA KUTSED: võimalik osta Batuudikeskus UP logoga sünnipäevakutseid, hind 1 tk = 0,10 €.

Sünnipäeva paketist ülejäävaid käepaelu ei saa tulevikus kasutada. Batuudikeskuse töötaja käest saab vajadusel küsida peoruumis kasutamiseks vaase, kausse, kandikuid, tordilabidaid, nuge ja morsikanne.

NB! Tordil tohib kasutada väikeseid küünlaid; keelatud on säraküünalde ja tordivulkaanide kasutamine!

BRONEERIMISTINGIMUSED

 1. Standardhinnas sisaldub ruumi renti ja 15 käepaela/pääset. Kui sünnipäeval osaleb rohkem külalisi, kes soovivad kasutada atraktsioone, siis kohapeal sünnipäeva toimulise ajal saab osta lisakäepaelu  hinnaga 7€ /laps. Külalistele,  kes atraktsioone ei kasuta, on sissepääs tasuta.
 2. Ruumi rent sisaldab ruumi kasutamist vastavalt eelnevalt broneeritud ajale ning ruumis olevate vahendite kasutamist.
 3. Ruumi ettevalmistusaeg on 5 min. Peo lõppedes palume ruum koristada ning õigeaegselt vabastada.
 4. Sünnipäeval tarbitavad toidud ja joogid on sünnipäeva korraldaja poolt. Toidu või joogiga ruumist on väljumine keelatud, selle eest vastutav sünnipäeva korraldaja.
 5. Ruumi on külmkapp, valamu, mikrolaineahi ja veekeetjaga (vajaduse seda küsige adminsitraatori käest). Vajalikud vaasid, kausid, kandikud, tordilabidad ja -noad, morsikannud saate küsides administraatori käest.
 6. Batuudikeskuses võib viibida kummitallaga sokkides.
 7. Välisriided ja -jalanõud saab viia sünnipäeva ruumi.
 8. Batuudikeskus ei teosta lastehoiu teenust. Lapsed on lapsevanema või sünnipäeva broneerinud isiku vastutusel.

Ruumi broneerimisel meie kodulehe kaudu, saadetakse tellija e-posti aadressile broneeringu kinnitus. Kui kinnitus e-posti ei tule või on mõni teine arusaamatus, palume võtta meiega kohe ühendust.

MAKSMISTINGIMUSED

 1. Rendisumma suurus sõltub renditavast ruumist, sünnipäeva toimumise nädalapäevast ja kellaajast.
 2. Sünnipäevaruumi broneerimistasu 30 € (terve keskuse broneerimistasu on 100 €).  Broneerimistasu hind sisaldub ruumi rendi koguhinnas.

BRONEERINGU EDASILÜKKAMINE JA TÜHISTAMINE

 1. Broneeringu tühistamiseks või muutmiseks võtke meiega eraldi ühendust parnu@batuudikeskus.ee
 2. Kui tühistamine toimub vähemalt 14 kalendripäeva enne broneeritud üritust, tagastatakse  tasutud summa täies ulatuses.
 3. Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 14 kalendripäeva enne ürituse algust, tagastatakse  50 % broneerimistasust. Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 72 tundi enne ürituse algust, ei tagastata broneeringutasu.
 4. Kui soovitakse broneeritud sünnipäeva aega edasi lükata tulevikku, siis seda saab teha ilma lisakuluta üks kord. Kui sünnipäeva alguseni on jäänud vähem kui 24 tundi, siis sünnipäeva edasi lükata ei saa ja sünnipäeva mittetoimumisel broneerija loobub makstud broneerimistasust.
 5. Juba üks kord edasi lükatud sünnipäeva aega ei saa enam teist korda edasi lükata ning sünnipäeva mittetoimumisel broneerija loobub makstud broneerimistasust.
 6. Edasilükatud sünnipäeva broneerimsitasu teab ära kasutama 6 kuu jooksul arvestatuna esimesest broneerimisajast.
 7. Terve keskuse broneeringu tühistamisel kuni 14 päeva enne ürituse kuupäeva,  tagastatakse broneerimistasu täies ulatuses. Kui ürituseni jääb vähem kui 14 päeva, siis terve keskuse broneeringu tühistamisel broneeringutasu ei tagastata. Terve keskuse broneeringut ei ole võimalik edasi lükata.