Batuudikeskus

Hinnad

Batuudikeskus UP hinnad alates 01.01.2024

                                 E-R          L,P, riiklikud pühad / koolivaheajad

1 tunni pilet –           6 €             8 €

2 tunni pilet –           10 €          13 €

3 tunni pilet –          13 €           16 €

päevapilet –             15 €           20 €

Riiklikud pühad / koolivaheajad: kehtib nädalavahetuse hinnakiri.

Perepilet 1 h (ühe pere 4 inimest)  E-R  22 €   L,P    29 €    (perepileti ostmisel vajalik esitada kõikide dokumendid)

Grupikülastus (alates 10 inimest) palume broneerida tartu@batuudikeskus.ee või tel 7400764

 

Batuudikeskus UP hinnad  PEREKAARDIGA

NB! soodustuse saamiseks tuleb esitada kehtiv Perekaart  ja kõikide kasutajate isikut tõendavad dokumendid. Dokumentide puudumisel kehtib tavahind.

                                 E-R                       L,P, riiklikud pühad/ koolivaheajad

1 tunni pilet –           5,40 €                     7,20  €

2 tunni pilet –           9  €                        11,70 €

3 tunni pilet –          11,70  €                  14,40 €

päevapilet –             13,50 €                     18 €

Meie keskuses on miinimum piletiaeg 1 tund. Kui soovite olla ajaliselt vähem, te ei saa olla kauem kui näiteks 30 minutit,  peate ootamatult lahkuma või meie hakkame keskust sulgema, siis kehtib miinimumhind sõltumata teie kohaoleku aja pikkusest. Kui teie ostetud piletiaeg saab otsa aga soovite veel meil olla, siis seda käsitletakse kui uue pileti ostmist. Aega juurde osta ei saa, tuleb osta uus pilet. Soovitus: enne piletiostu sooritamist mõelge läbi meil viibimise aeg.

Meile ei saa jätta ilma täiskasvanud järelevaatajata alla 6 a. last (Kui lapse vanus on alla 6 aasta, siis PEAB kohapeale jääma koos lapsega täiskasvanud saatja).

Kui viimasel tunnil hüppajaid ja sünnipäevasid pole, võime sulgeda keskuse varem. Kui olete meile viimasel tunnil tulemas, igaks juhuks andke meile teada.

NB!  KÕIK KÜLASTAJAD, KES SOOVIVAD KASUTADA ATRAKTSIOONE, PEAVAD OSTMA PILETI . BATUUDIKESKUSES EI OLE LUBATUD VIIBIDA PALJAJALU. KOHUSTUSLIKUD ON SOKID VÕI HÜPPAMISE SUSSID. Kohapeal müügil hüppamise sokid.

KINKEKAART

müügil kinkekaardid väärtuses 5 €, 10 €, 20 € ja 30 €. Kinkekaarti ei saa vahetada ümber rahaks ning kinkekaardi eest ei saa osta jooke/snäkke/kohvi jms. Kinkekaart kehib vaid nn sissepääsu piletina, saab kasutada osadena, arvestusühik on vastavalt hinnakirjale.

SÜNNIPÄEVAD – Hinnakirja leiate https://www.batuudikeskus.ee/parnu/broneerimine/

Batuudikeskuses on kaks ruumi sünnipäevade pidamiseks: Limpa või Džungel.

Sünnipäevade pidemise päevad, hinnad, kellaajad, lisateenused vt Broneerimine.  Avatud on online broneermine, võimaldades iseseisvalt teostada sünnipäeva broneering.

SÜNNIPÄEVA KUTSED: võimalik osta Batuudikeskus UP logoga sünnipäevakutseid, hind 10 senti/tükk. Kutse pdf fail on allalaetav UUDISTE lehelt.

Sünnipäevaruumi hind sisaldab tellitud kogus batuudikeskuse pääset/käepaela. Kui teie sünnipäeval on rohkem  külalist kui tellitud ja kõik kasutavad atraktsioone või hüppavad, siis tuleb neile kõigile osta käepael/pilet hinnaga 7 € . Kui külalisi on rohkem kui 30, siis alates kolmekümne esimesest külalisest on “ülelapse” hind 10 €/inimene. Vanemad ja külalised, kes atraktsioone ei kasuta, ei pea piletit ostma.

Sünnipäeva broneeringut tehes  on võimalik osta lisapääsmed 5-le lisalapsele, hind 25 €. See vajalik teostada kohe broneeringu tehes, sünnipäeva ajal kohapeal see ei kehti.

Sünnipäeva broneeringu hinnas ei sisaldu ühekordsed nõud. Küll on võimalik need ette osta broneeringu tehes: ühekordsed nõud (tops, lusikas või kahvel, taldrik, salvrätt) 20-le inimesele, hind etteostes 3 €/20 inimese komplekt. Kohapeal ostes ühiku hind 0,1 eur (ehk 1 tk lusikas=0,1 €; 1 tk taldirk=0,1 €, 1 tk tops=0,1€ jne).

Kui sünnipäevast “jäävad üle” käepaelad, siis neid ei saa tulevikus kasutada ja neid me tagasi ei osta.

Peoruumi saab kätte 5 minutit enne sünnipäeva algust. Palume sellega külaliste kutsumisel arvestada. Kui sünnipäev läheb plaanitust pikemaks, siis hinnalisa “üleläinud aja eest” on 1-10 min=15 €; 11-20 min=30 €, 21-30 min = 45 €

Sünnipäeva broneerimistasu on 30 €. Terve maja broneerimistasu on 100 €.

Sünnipäeva planeerimisel on vajalik teada, et Batuudikeskus on avatud ka teistele klientidele ja külastajatele.

TERVE KESKUSE BRONEERIMINE. Kui soovite broneerida enda sünnipäeva või ürituse tarbeks KOGU batuudikeskust, siis info järgmine:

  • E-N 110 €/h, näiteks 2 h = 220 €
  • R 130 €/h, näiteks 2 h = 260  €
  • L-P 150 €/h, näiteks 2 h = 300 €
  • sünnipäeva kestvus minimaalselt 2 tundi.

Terve keskuse broneerimise võimalikud ajad:

  • E-R  kell 18.30-20.30 (2 tundi) või kell 18-20.30 (2,5 tundi) või 17.30-20.30 (3 tundi);
  • L ja P alates kell 10.00-12.00 (2 tundi) või 10.00-12.30 (2,5 tundi) ning kell 18.30-20.30 (2 tundi) või 18.00-20.30 (2,5 tundi).

Terve keskuse broneerimisel on maksimaalne külastajte arv 50 inimest. Iga järgnev külaline on 7 €.  Hinnas sisaldub ühe sünnipäeva ruumi kasutamine ning kõikide atraktsioonide kasutamine, v.a. tasulised atraktsioonid. Kui soov kasutada ka teist sünnipäeva ruumi, siis hinnalisa + 20 €. Ühel kalendripäeval võtame vastu ühe privaatpeo broneerimise. Kui teile sobival kuupäeval on juba üks pidu broneeritud, siis kahjuks peate valima uue kuupäeva.  Terve keskuse broneerimisel ei kehti perekaardi soodustus. Terve keskuse sünnipäeva aja pikendamisel kehtib vastav tunnihind ja selle alusel arvutatakse lisaaja hind.

Makseviisid

Batuudikeskuse piletite, sünnipäevaruumi, snäkkide jm eest saab kohapeal tasuda sularahas või kaardiga.