Batuudikeskus

Peoruumid

PEORUUMID

Sünnipäevade info ja broneerimine tel. 44 33 00 2 (E-R 12-21; L,P 10-21)

SÜNNIPÄEVADE PEORUUMID

Batuudikeskuses UP on sünnipäevi võimalik pidada kahes erinevas ruumis:

Peoruum LIMPA pindala 20 m2, sobib 15-20 külalisega sünnipäevaks. Ruumis mikrolaineahi, veekeetja, filterkohvimasin, külmkapp. Ruumi rent 2,5 h:

E-N   hind 95 €, vabalt valitud aeg

R       hind 105 €; vabalt valitud aeg

L-P    hind 115 €, kell 10.30-13, kell 14-16.30 ja kell 17.30-20.00

Kui soov pidada 3h sünnipäeva, siis hinnalisa + 15 €.

Peoruum DŽUNGEL – pindala 20 m2, sobib 15-20 külalisega sünnipäevaks. Ruumis veekeetja, mikrolaineahi, filterkohvimasin, külmkapp. Ruumi rent 2,5 h:

E-N   hind 95 €, vabalt valitud aeg

R       hind 105 €, vabalt valitud aeg

L-P    hind 115 €, kell 10.30-13, kell 14-16.30 ja kell 17.30-20.00

Kui soov pidada 3 h sünnipäeva, siis hinnalisa + 15 €.

TERVE KESKUSE BRONEERIMINE: kui soovite broneerida enda ürituse või sünnipäeva tarbeks kogu batuudikeskust, siis hinnad on järgmised:

E-N, 100 €/h;

R 115 €/h;

L-P, 125 €/h

Terve keskuse võimalikud broneerimisajad: E-R alates kella 18st, L ja P alates kell 10 või kell 18. Terve keskuse sünnipäeval on kasutada 1 sünnipäevaruum ja kuni 50 külalist.

Kui soovite pidada privaatset ÖÖSÜNNIPÄEVA, siis see võimalik ajavahemikus kell 21-00. Täpse hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust. Tingimused samad, mis terve keskuse sünnipäeval.

NB! Sünnipäeva pakette ei saa kasutada gruppide külastamisena. Sünnipäevapaketi ostmise eelduseks on kellegi sünnipäeva pidamine. Batuudikeskusel on õigus kontrollida sünnipäevalapse olemasolu dokumendi alusel. Selle reegli rikkumisel toimub batuudikeskuse teenuste kasutamine hinnakirja alusel.

SÜNNIPÄEVA KUTSED: võimalik osta Batuudikeskus UP logoga sünnipäevakutseid, hind 1 tk = 0,10 €. 

Peoruumi rendihind sisaldab peoruumi kasutamise võimalust vastavalt eelnevalt broneeritud ajale. Peo lõppedes palume ruumi õigeaegselt vabastada, et saaksime ruumi järgmiseks peoks ette valmistada. Kui sünnipäevapidu läheb natuke pikemaks, siis lisatasu on iga üleläinud 5 min=5 €; 10 min = 10 € jne. (ei kehti terve maja broneeringul, sest terve maja aega ei saa pikendada).

Peoruumis on mikrolaineahi, veekeetja, kohvikann ja ühekordsete nõude komplekt 15le (taldrikud, topsid, kahvlid, koogitaldrikud, koogilusikad ning salvrätikud). Tarbitavad toidud ja joogid võivad külastajad peoruumi kaasa võtta.
Batuudikeskuse töötaja käest saab vajadusel küsida peoruumis kasutamiseks vaase, kausse, kandikuid, tordilabidaid, nuge ja morsikanne.

NB! Tordil tohib kasutada väikeseid küünlaid; keelatud on säraküünalde ja tordivulkaanide kasutamine!

BRONEERIMISTINGIMUSED

 1. Standardhinnas sisaldub ruumi renti ja 15 käepaela/pääset. Kui sünnipäeval osaleb rohkem külalisi, kes soovivad kasutada atraktsioone, siis kohapeal sünnipäeva toimulise ajal saab osta lisakäepaelu  hinnaga 4€ /laps. Külalistele,  kes atraktsioone ei kasuta, on sissepääs tasuta. 
 2. Ruumi rent sisaldab ruumi kasutamist vastavalt eelnevalt broneeritud ajale ning ruumis olevate vahendite kasutamist.
 3. Ruumi ettevalmistusaeg on 5 min. Peo lõppedes palume ruum koristada ning õigeaegselt vabastada.
 4. Sünnipäeval tarbitavad toidud ja joogid on sünnipäeva korraldaja poolt. Toidu või joogiga ruumist on väljumine keelatud, selle eest vastutav sünnipäeva korraldaja.
 5. Ruumi on külmkapp, valamu, mikrolaineahi ja veekeetjaga (vajaduse seda küsige adminsitraatori käest). Vajalikud vaasid, kausid, kandikud, tordilabidad ja -noad, morsikannud saate küsides administraatori käest.
 6. Batuudikeskuses võib viibida kummitallaga sokkides.
 7. Välisriided ja -jalanõud saab viia sünnipäeva ruumi.
 8. Batuudikeskus ei teosta lastehoiu teenust. Lapsed on lapsevanema või sünnipäeva broneerinud isiku vastutusel.

Ruumi broneerimisel meie kodulehe kaudu, saadetakse tellija e-posti aadressile broneeringu kinnitus. Kui kinnitus e-posti ei tule või on mõni teine arusaamatus, palume võtta meiega kohe ühendust.

MAKSMISTINGIMUSED

 1. Rendisumma suurus sõltub renditavast ruumist, sünnipäeva toimumise nädalapäevast ja kellaajast.
 2. Sünnipäevaruumi broneerimistasu 30 € (terve keskuse broneerimistasu on 60 €).  Broneerimistasu hind sisaldub ruumi rendi koguhinnas. Lõpliku renditasu saate maksta kas enne sünnipäeva toimumist meie a/a-le või keskuses kohapeal sünnipäeva ajal sularahas või pangakaardiga.
 3. Broneeringu eest tasumisel ülekandega on aega maksimaalselt 3 kalendripäeva ehk 72 tundi alates broneeringu tegemisest. Makse sooritamiseks leiate meie rekvisiidid teile saadetud eelbroneeringu kinnitusest.
 4. Juhul, kui ülekandega tasumisel makse ei laeku 3 kalendripäeva jooksul (72 tundi alates eelbroneeringu teostamisest) meie arveldusarvele, kaasaarvatud puhkepäevad ning riiklikud pühad, kustub broneering automaatselt.

BRONEERINGU EDASILÜKKAMINE JA TÜHISTAMINE

 1. Broneeringu tühistamiseks või muutmiseks võtke meiega eraldi ühendust.
 2. Kui tühistamine toimub vähemalt 14 kalendripäeva enne broneeritud üritust, tagastatakse  tasutud summa täies ulatuses.
 3. Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 14 kalendripäeva enne ürituse algust, tagastatakse  50 % ettemaksust. Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 3 kalendripäeva enne ürituse algust, ei tagastata broneeringutasu.
 4. Kui soovitakse broneeritud sünnipäeva aega edasi lükata tulevikku, siis seda saab teha ilma lisakuluta üks kord
 5. Juba üks kord edasi lükatud sünnipäeva aega ei saa enam teist korda edasi lükata ning sünnipäeva mittetoimumisel broneerija loobub makstud broneerimistasust. 
 6. Terve keskuse broneeringu tühistamisel kuni 14 päeva enne ürituse kuupäeva,  tagastatakse brneerimistasu täies ulatuses. Kui ürituseni jääb vähem kui 14 päeva, siis terve keskuse broneeringu tühistamisel broneeringutasu ei tagastata. Terve keskuse broneeringut ei ole võimalik edasi lükata.