Batuudikeskus

Peoruumid

SÜNNIPÄEVADE PEORUUMID

Batuudikeskuses UP on sünnipäevi võimalik pidada kahes erinevas ruumis.

Esimene ruum LIMPA pindala 20 m2, sobib 15-20 külalisega sünnipäevaks. Ruumis mikrolaineahi, veekeetja, filterkohvimasin ja külmkapp.

Ruumi rent 2,5 h:

E-N 89 €; R 99 €;

L-P 109

€. Kui soov pidada 3h sünnipäeva, siis hinnalisa + 10 €.

Teine ruum DŽUNGEL – pindala 20 m2, sobib 15-20 külalisega sünnipäevaks. Ruumis veekeetja, mikrolaineahi, filterkohvimasin ja külmkapp. Ruumi rent 2,5 h:

E-N 89 €; R 99 €,

L-P 109 €.

Kui soov pidada 3 h sünnipäeva, siis hinnalisa + 10 €.

Kui soovite broneerida enda ürituse või sünnipäeva tarbeks kogu batuudikeskust, siis hinnad on järgmised:

E-N, 90 €/h;

R 110 €/h;

L-P, 120 €/h

Päevasünnipäev: kehtib esmaspäevast – reedeni, kuni kella 17ni, vabalt valitud ajal 2 tundi, hind 49 €.

SÜNNIPÄEVA PEORUUMIDE ÜÜRIMINE

Peoruumi saab üürida:

– esmaspäevast kuni reedeni teile sobival ajal

– laupäev ja pühapäev on sünnipäevaruumide võimalikud üüriajad kell 10.30-13, kell 14-16.30 ja kell 17.30-20.00

Peoruumi rent sisaldab peoruumi kasutamist 2,5 h ning 15 batuudikeskuse pääset (käepaela), mis tagab peo jooksul kõikide atraktsioonide kasutamise võimaluse batuudikeskuses. Kui soovite pidada 3 h pikkust sünnipäeva, siis hinnalisa + 10 €

Juhul kui teie sünnipäevapeol osaleb rohkem külalisi kui 15, kes soovivad kasutada atraktsioone ja hüpata batuutidel, tuleb osta lisapiletid. Lisapileti hind sünnipäeva ajaks on 1 laps=3 €. Lapsevanemad ja külalised, kes ise atraktsioone ei kasuta, käepaela ostma ei pea.

Peoruumi rendihind sisaldab peoruumi kasutamise võimalust vastavalt eelnevalt broneeritud ajale. Peo lõppedes palume ruumi õigeaegselt vabastada, et saaksime ruumi järgmiseks peoks ette valmistada. Kui sünnipäevapidu läheb natuke pikemaks, siis lisatasu on iga üleläinud 5 min=5 €; 10 min=10 € jne. Sünnipäeva pikendamine on võimalik vaid juhul, kui peale teid ei ole tulemas uut pidu.

Peoruumis on mikrolaineahi, veekeetja, kohvikann ja ühekordsete nõude komplekt 15le (taldrikud, topsid, kahvlid, koogitaldrikud, koogilusikad ning salvrätikud). Tarbitavad toidud ja joogid võivad külastajad peoruumi kaasa võtta.
Batuudikeskuse töötaja käest saab vajadusel küsida peoruumis kasutamiseks vaase, kausse, kandikuid, tordilabidaid, nuge ja morsikanne.

Peoruumist toiduga väljumine on keelatud. Batuudikeskus ei teosta lapsehoiu teenust, ei vastuta peol viibivate laste eest ega teosta laste üle mis tahes järelevalvet. Turvalisuse tagamiseks palume lapsevanematel jälgida kõigi peol viibivate laste tegevust.

Broneeringu eest tasumine:

Sünnipäevaruumi broneerimistasu on 30 €.  Terve maja broneerimistasu on 60 €. Broneeringu eest saab tasuda kohapeal sularahas/kaardiga või interneti kaudu otse Batuudikeskuse arvelduskontole (arveldusarve numbri saamiseks palun võtke meiega eraldi ühendust).  Kui olete teinud eelbroneeringu telefoni või e-posti teel, siis on teil aega 3 kalendripäeva broneeringutasu maksmiseks. Selle mitteteostamisel eelbroneering tühistatakse.

Kogu ruumi rendisumma suurus sõltub  peo toimumise nädalapäevast ja ruumist. Kogu rendisumma peab olema tasutud kas pangaülekandega enne sünnipäeva toimumist või kohapeal sularahas/kaardiga. Kogu rendisumma sisaldab eelnevalt makstud broneerimitasu.

Broneeringu edasilükkamine ja tühistamine:

Kui klient tühistab peoruumi broneeringu 14 kalendripäeva enne planeeritud üritust, tagastatakse kliendile tasutud ettemaks täies ulatuses. Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 14 kalendripäeva enne ürituse algust, tagastatakse kliendile 50 % ettemaksust.  Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 3 kalendripäeva enne ürituse algust, tagastatakse kliendile 25% ettemaksust.

Kui sünnipäevalapse haigestumise tõttu soovitakse broneeritud sünnipäeva aega edasi lükata tulevikku, siis seda saab teha ilma lisakuluta üks kord. Juba üks kord edasi lükatud sünnipäevaaega ei saa enam teist korda edasi lükata ning sünnipäeva mittetoimumisel broneerija loobub broneerimistasust.

Terve maja broneeringu tühistamisel, kuni 14 päeva enne ürituse kuupäeva,  tagastatakse kliendile broneerimistasu täies ulatuses. Kui ürituseni jääb vähem kui 14 päeva, siis terve maja broneeringu tühistamisel broneeringutasu ei tagastata ning terve maja broneeringut pole võimalik edasi lükata.