Batuudikeskus

Info

Batuudikeskus UP on Pärnu suurim mängumaa. Kutsume lustima nii nooremaid kui ka vanemaid lapsi koos sõprade ja vanematega. Oleme avatud iga päev.

Keskuses on lustijate päralt 450 m2, millest 200 m2 moodustab trampliinimaastik. Ainulaadne maastik koosneb kolmest väga suurest ja neljast veidi väiksemast tasapinnalisest trampliinist ning kuuest kaldtrampliinist. Viimased võimaldavad sooritada efektseid hulljulgeid saltosid. Lisaks suur poroloonibassein hüppemaandumiseks ja saltode harjutamiseks.

Batuudikeskuses on suur liumäega ronimistorn. Samuti pallimerega ronimismaja,  lauajalgpall, suur õhuhoki, korvpallimasin,  ice-ball, lauahoki, pinball,  kiirusetest, mänguautomaadid ralli, tsikkel ja lennuk, minikorvpall, mini-jalgpall, speedball, softplay ja palju muud. Atraktsioonid vahelduvad pidevalt, nii et tule ja proovi järgi!

Batuudikeskuses on 2 eraldi ruumi pidude pidamiseks või sünnipäevade tähistamiseks.

Batuudikeskuse õues olevas parklas on lahedalt ruumi autoga tulijale ning parkimine Port Artur 2 õueparklas. Keskuses on tasuta WiFi ning väike kohvik.

Batuudikeskuse õuealal asuvas parklas või üle tee asuvas Port Arturi parklas on lahedal ruumi autoga liikjejatela. Keskuses on tasuta WiFi ning väike kohvik.

 

TULE HÜPPA TAEVASSE!