Batuudikeskus

Hinnad

Batuudikeskus UP hinnad:

1 tunni pilet – 4 €

2 tunni pilet – 7 €

3 tunni pilet – 9 €

päevapilet 12 €

perepilet 1 h (ühe pere 4 inimest, vajalik esitada dokumendid) 14 €

Meie keskuses on miinimum piletiaeg 1 tund = 4 €. Kui soovite olla ajaliselt vähem, te ei saa olla kauem kui näiteks 30 minutit,  peate ootamatult lahkuma või meie hakkame keskust sulgema, siis kehtib miinimumhind 4 € sõltumata teie kohaoleku aja pikkusest. Kui teie ostetud piletiaeg saab otsa aga soovite veel meil olla, siis seda käsitletakse kui uue pileti ostmist. Aega juurde osta ei saa, tuleb osta uus pilet. Soovitus: enne piletiostu sooritamist mõelge läbi meil viibimise aeg.

NB!  KÕIK KÜLASTAJAD, KES SOOVIVAD KASUTADA ATRAKTSIOONE, PEAVAD OSTMA PILETI . BATUUDIKESKUSES EI OLE LUBATUD VIIBIDA PALJAJALU. KOHUSTUSLIKUD ON SOKID VÕI HÜPPAMISE SUSSID. Kohapeal müügil hüppamise sokid.

KINKEKAART

 müügil kinkekaardid väärtuses 5 €, 10 €, 20 € ja 30 €. Kinkekaarti ei saa vahetada ümber rahaks ning kinkekaardi eest ei saa osta jooke/snäkke/kohvi jms. Kinkekaart kehib vaid nn sissepääsu piletina, saab kasutada osadena, arvestusühik on vastavalt hinnakirjale.

Sünnipäevad

Batuudikeskuses on kaks ruumi sünnipäevade pidamiseks: Limpa või Džungel. Sünnipäevaruumi 2,5 tunni rendihinnad on:

E-N 95 €

R 105 €

L-P 115 €

Sünnipäevaruumi saab üürida E-R teile sobival ajal (2,5 tundi); L ja P  kell 10.30-13 või kell 14-16.30 või kell 17.30-20.00.

Kui soovite pidada 3 h pikkust sünnipäeva, siis hinnalisa + 15 €.

SÜNNIPÄEVA KUTSED: võimalik osta Batuudikeskus UP logoga sünnipäevakutseid, hind 10 senti/tükk.

Sünnipäevaruumi hind sisaldab 15 batuudikeskuse pääset/käepaela. Kui teie sünnipäeval on rohkem kui 15 külalist, kes kõik kasutavad atraktsioone või hüppavad, siis tuleb neile kõigile osta käepael/pilet hinnaga 4€. Kui külalisi on rohkem kui 30, siis alates kolmekümne esimesest külalisest on “ülelapse” hind 7 €/inimene. Vanemad ja külalised, kes atraktsioone ei kasuta, ei pea piletit ostma.

Ruumis on meie poolt ühekordsed nõud, söögiriistad ja salvrätikud 15le inimesele. Pidu kestab koos peoruumi kasutamisega 2,5 tundi (kui ei ole lepitud kokku teisiti). Peoruumi saab kätte 5 minutit enne sünnipäeva algust. Palume sellega külaliste kutsumisel arvestada.

Sünnipäeva broneerimistasu on 30 €. Terve maja broneerimistasu on 60 €.

Sünnipäeva planeerimisel on vajalik teada, et Batuudikeskus on avatud ka teistele klientidele ja külastajatele.

Kui soovite Batuudikeskuses pidada privaatset pidu, siis on teil võimalus broneerida oma ürituse jaoks terve maja. Miinimum aeg 2 h. Hinnad alljärgnevad:

E-N 100€/tund, 2 h = 200 €; 2,5 h = 250 €

R 115€/tund, 2 h = 230 €; 2,5 h = 287,5 €

L-P 125€/tund, 2 h = 250 €; 2,5 h = 312,5 €

Privaatpeo pidamisel on maksimaalne külastajte arv 50 inimest. Iga järgnev külaline on 4€. Hinnas sisaldub kõikide atraktsioonide kasutamine, v.a. tasulised atraktsioonid. Ühel kalendripäeval võtame vastu ühe privaatpeo broneerimise. Kui teile sobival kuupäeval on juba üks pidu broneeritud, siis kahjuks peate valima uue kuupäeva. Nädalavahetusel on terve maja broneerimiseks kaks alguskellaaega: kl 10.00 või 18.00. Aja pikendamine vastavalt hinnakirjale.

Sünnipäevatoa kasutusaja pikendamine 5 min=5 €, 10 min=10 €, jne. Kehtib vaid siis, kui peale teie pidu ei ole samas ruumis algamas järgmist pidu.

Makseviisid

Batuudikeskuse piletite, sünnipäevaruumi, snäkkide jm eest saab kohapeal tasuda sularahas või kaardiga.